Strona główna » Nasze spółki » MotoRaporter

MotoRaporter

Projekt: MotoRaporter

Spółka: MotoRaporter sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni

Strona internetowa: motoraporter.com

Spółka Motoraporter to największa w Polsce sieć ekspertów motoryzacyjnych świadcząca usługi oględzin samochodów używanych. Firma nie pośredniczy w transakcji zakupu pojazdów a sprawdza, czy stan deklarowany przez sprzedającego w ogłoszeniu jest zgodny ze stanem faktycznym. 

Motoraporter to ponad 200 niezależnych ekspertów działających w całym kraju  - wysokiej klasy specjalistów motoryzacyjnych. Spółka współpracuje z wieloma warsztatami samochodowymi w których odbywają się oględziny samochodów wybranych przez Klientów.  

Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom poszerza przez cały czas paletę oferowanych produktów. Każda osoba chcąca kupić samochód znajdujący się w dowolnym miejscu w Polsce może zamówić dopasowaną do swoich potrzeb wersję raportu. Nie musi tracić czasu i pieniędzy na dojazd dowiadując się na miejscu, że opis samochodu oferowanego przez sprzedającego nie pokrywa się ze stanem faktycznym.

Motoraporter pozwala Klientom zaoszczędzić czas i pieniądze oceniając profesjonalnym okiem samochody używane oferowane na sprzedaż zarówno przez osoby fizyczne jak i komisy. Skorzystanie z usług firmy w znacznym stopniu przyczynia się do minimalizacja ryzyka nietrafionego zakupu.