Wspieram.to

Projekt: Wspieram.to - Polska Platforma Finansowania Społecznościowego

Spółka: Grupa wspieram.to sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie

Strona internetowa: wspieram.to

„Tu zrealizują się Twoje pomysły!“

Wspieram.to jest platformą wspierania osób kreatywnych. Miejscem, gdzie można zaprezentować swoje pomysły, które dotąd nie mogły być wcielone w życie bez odpowiedniej ilości gotówki. Można również pomóc takim projektom. Robiąc przelew bankowy sprawić, że czyjeś przedsięwzięcie zostanie zrealizowane.

Dlaczego wspieranie jest potrzebne? Pomysłowi ludzie, Polacy, znajomi, znajomi znajomych, najczęściej kończą ze swymi projektami kurzącymi się w szufladzie. Bez skrzydeł z polskich stuzłotówek niewiele da się zdziałać. Właśnie to zamierzamy im ułatwić. Wierzymy, że świetny pomysł i czyjaś pasja rozpowszechniona na dużą skalę, zbierze szybko wokół siebie ludzi chcących się włączyć z pomocą w ich realizacji!

Dla kogo przeznaczony jest portal? „Ile wspaniałych, często genialnych pomysłów i projektów drzemie niespełnienie w szufladach? Jak często wytwory ludzkiej fantazji i kreatywności nie mają szans na ujrzenie światła dziennego i szturm na "salonach" przez niemożność przebicia frustrującej finansowej bariery? Znasz to? Masz podobne doświadczenia lub pragniesz dołączyć do grupy ludzi chcących sfinansować solidne skrzydła dla Ikarów? 

Ten portal to miejsce właśnie dla Ciebie i dla każdego pełnego pasji, podążającego za nowinkami technologicznymi, trendami i wszystkim tym, co innowacyjne, ciekawe i warte wsparcia."

Więcej informacji o zasadach działania portalu na stronie.